Zlevněné zboží Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh

Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh - 15% sleva


Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh

Zboží již není dostupné


Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh z kategorie elektronika, telefony, navigace, mobilní příslušenství, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Patro a budete spokojení s dodaným Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh .

Oblast použití AKU: mobilní telefony Kapacita akumulátoru (mAh): 3050 Napětí akumulátoru/baterie (V): 3.8 Originální akumulátor: NE Typ baterií: Li-Ion akumulátor Pro značku: Samsung Prémiová kvalita podpořena zkušeností Společnost AVACOM se specializuje na výrobu baterií, které již 20 let dodává na český a slovenský trh. Pod značkou AVACOM nabízí... širokou škálu baterií pro notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, profi kamery, aku nářadí, radiostanice, záložní zdroje a další mobilní zařízení. Baterie AVACOM jsou osazeny nejkvalitnějšími články, které vykazují vysoký výkon a stabilitu s minimální poruchovostí. Díky bohatým zkušenostem ze servisní praxe a systému stálých kontrol kvality patří baterie AVACOM k nejvyššímu standardu ve své kategorii a zaručují správné fungování s daným zařízením. Baterie z kvalitních komponentů Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou kompatibilní s originálními bateriemi. Kvalitní elektronika s duálním zabezpečením chrání baterii před přebitím. Vysokokapacitní články výrazně zvýší dobu práce mobilního telefonu bez nabíjení. Navíc se všechny baterie vyznačují skvělou životností a jsou vyráběny podle nejvyšších evropských norem kvality. Jak uchovat baterii co nejdéle? Přesto, že je baterie z výroby částečně nabitá, její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto je doporučeno hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití. Při dlouhodobém připojení ke zdroji klesá kapacita baterie, proto je vhodné občas zařízení odpojit od sítě, nebo baterii uložit mimo zařízení. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte. Co je pro baterie škodlivé? Nejčastejší příčinou znehodnocené baterie bývá odložení na delší dobu bez nabití. Baterie neodolá teplotám vyšším než 60 °C a pokud je vystavena teplotám pod 5 °C, je vhodné ji nabít až při pokojové teplotě. Samozřejmostí je ochrana před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků nebo vlhkosti. Důležité je používat baterii v kompatibilních zařízeních. Technická specifikace: • Typ: Li-Ion • Napětí: 3,8V • Kapacita: 3050mAh • Hmotnost: 96g Kompatibilita: Mobilní telefony Samsung: N7100 Galaxy Note II N7100 Galaxy Note 2 N7100 Galaxy Note2 Kompatibilní PN EB595675LU Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.096 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.065 Výška (cm): 1.00 Šířka (cm): 14.60 Hloubka (cm): 9.00 EAN: 8591849059363 Záruční doba: 24 měsíců

Produkt je výrobek značky Avacom ,distribuovaný s EAN kódem 8591849059363.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Baterie Avacom pro Samsung Galaxy Note 2, Li-Ion 3050mAh